Novinky


Spolupracujeme s lokálními servisy hardwaru
červen 2016
Máte již oveřeného a kvalitního dodavatele hardwaru, kterému věříte a nechcete na tom nic měnit? Říkáme ano! Nemáme problém spolupracovat s lokálními servisy hardwaru. Naopak, vítáme tuto spolupráci, protože nejsme prodejci hardwaru a ani být nechceme. Můžeme se tak soustředit pouze na náš pokladní systém POS DBsys Restaurant / Store.
Reporty na míru - DBsys Restaurant / Store
duben 2016
Pokladní systém jsme pro Vás zase vylepšili! Jedná se o novou funkci reportů, které si můžete nadefinovat přesně na míru Vašim požadavkům a získávat tak přehledy dat v jakékoliv věcné a časové podobě. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.
Prezentace a snížená cena - DBsys Restaurant / Store
leden 2016
Objednejte si nezávaznou a samozřejmě bezplatnou prezentaci pokladního systému DBsys Restaurant / Store. Rádi za Vámi přijedeme, pokladní systém představíme a zodpovíme všechny dotazy. Využijte také snížené ceny jako první zákazník ve své lokalitě. Bližší informace naleznete v ceníku.
Připravujeme - DBsys Restaurant / Store
listopad 2015
Pro pokladní systém DBsys Restaurant / Store připravujeme podporu EET (Elektronické Evidence Tržeb), spolupráci s lokálními prodejci hardwaru (servis), reporty ze systému plně dle požadavku, slevy pro první zákazníky v dané lokalitě a další.
Nové aktualizace - DBsys Restaurant / Store
říjen 2015
V rámci nového balíčku aktualizací pokladního systému lze na tisknutých bonech dohledat více informací o daném stole, účtu, atd. Také jsme upravili import položek do systému, nové aktualizace dovolují importovat nové položky přírůstkově či editovat stávající i v průběhu používání systému.
Zjednodušili jsme ceník
červenec 2015
V rámci tvorby www prezentací jsme zjednodušili následné služby. Aktuálně již neposkytujeme servisní balíčky a veškerou práci tak počítáme hodinovou sazbou.
Nové aktualizace - DBsys Restaurant / Store
duben 2015
Nové aktualizace pro pokladní systém DBsys Restaurant / Store zpřesňují zaokrouhlování v přehledu součtu jednotlivých tržeb.
Termokotoučky NEZDRAŽUJEME
leden 2015
I po novém roce, kdy obchodníci všechno zboží zdražují, my NE! Stále držíme stejné ceny kvalitních termokotoučků německé výroby. Doprava do 15 km je také stále ZDARMA!Reference
Copyright © 2009 - 2015, DBsys s.r.o. | info@dbsys.cz